.

.

New
MORAZORA Национален стил летни чевли СТП платформа сандали жените чевли кристал бохемија мода чевли големи димензии 35-42

MORAZORA Национален стил летни чевли СТП платформа сандали жените чевли кристал бохемија мода чевли големи димензии 35-42

DEN 1123.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2. 2 Нарачки ќе бидат dispatiched со 2-4 работни дена по добив вашата исплата, кои се означени како "подарок", или "пример" за лесно customes царинење.5 27 САД 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ЕУР 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 велика БРИТАНИЈА 1 2 3 4 5 6 7 7.54 см , 1 cm=0.5 АУ 3 4 5 6 7 8 8. Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА !!! Благодарам многу! 2
Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големина
производи покаже :
"Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. 4 Увозни давачки&данок се на купувачот одговорност.Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.3937 инчен,1cm=10мм ) ЗЕМЈА Нога Должина(cm) 22 22.Ви благодариме! Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост/Хонгконг Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена,но ќе треба да плати littie превозот цена.

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Број На Модел На:
WJM5623
Пета Тип:
Станот со
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Затворање Тип:
Еластична бенд
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
PU
Сандала Тип:
Т-Рака
Со Платформи:
Yes
Стил:
Етнички
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
MORAZORA
Моден Елемент:
Кристално
ЕУР големина:
35-42
Свеж

Избор на клиенти