.

.

New
Жените сандали 2018 Жените Чевли Удобност Сандали Лето Флип Апостолки Мода Висок Квалитет Крст на Рака Рамни Сандали Гладијатор

Жените сандали 2018 Жените Чевли Удобност Сандали Лето Флип Апостолки Мода Висок Квалитет Крст на Рака Рамни Сандали Гладијатор

DEN 323.00
DEN 750.72

Стока
Достапно.


Жените сандали 2018 Жените Чевли Удобност Сандали Лето Флип Апостолки Мода Висок Квалитет Крст на Рака Рамни Сандали Гладијатор
14361
Испорака
1·Пратката Кина Пост/МСМ/DHL/ФЕДЕКС.
2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на
3·Ние ќе брод од вашиот производ во 1-7 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.
Плаќање
1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T/T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.
2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.
Повратни информации
1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.
2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.
3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.
Контактирајте Со Нас
1·Вашето пребарување се добредојдени тука.
2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.
3·Можете да ни испратите порака од Трговија со датотеки, или E-mail.Ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата порака.

Детали

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Бренд Име:
KFASTT
Пета Тип:
Станот со
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тесен Појас
Повод:
Повик
Број На Модел На:
1122-12
Стил:
Етнички
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Затворање Тип:
Еластична бенд
Сандала Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Свеж

Избор на клиенти