.

.

New
2017 лето Мода мал цвет Висок квалитет на СТП Круг глава, рамна со 2 cm жените сандали pinches плажа обувка е 34-45

2017 лето Мода мал цвет Висок квалитет на СТП Круг глава, рамна со 2 cm жените сандали pinches плажа обувка е 34-45

DEN 1011.00
DEN 1099.20

Стока
Достапно.

ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја . Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Ние обично бродови на купувачот објект, како и во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги пратите на стоки, одговор вратам на вас како е можно поскоро.
Повратни информации
Ве молиме оставете пет ѕвезди повратни информации.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" ,Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Vamp : стп единствена е супер удобно и мека, Големина : 34 - 45 Боја : розова, сива Висока пета : 2 cm
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .

Детали

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Пета Тип:
Станот со
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Моден Елемент:
Цвет
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Затворање Тип:
Еластична бенд
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Етнички
Бренд Име:
KNCOKAR
Сандала Тип:
Основни
Outsole Материјал:
TPR
Свеж

Избор на клиенти