.

.

New
2018 Лето Рамни Сандали Дами Бохемија Плажа Флип Апостолки Чевли Гладијатор Жените Чевли Sandles платформа Zapatos Mujer Sandalias

2018 Лето Рамни Сандали Дами Бохемија Плажа Флип Апостолки Чевли Гладијатор Жените Чевли Sandles платформа Zapatos Mujer Sandalias

DEN 648.00
DEN 1177.44

Стока
Достапно.

Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Ви благодариме за разбирањето!!
1. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса. Подготовка на Време : ние треба 2-3 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Shinside, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
2018 Лето Рамни Сандали Дами Бохемија Плажа Флип Апостолки Чевли Гладијатор Жените Чевли Sandles платформа Zapatos Mujer Sandalias
Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок квалитет.
Нашата онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ). Бесплатен Превозот За Светот
За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.

Детали

Чевли Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
GAOKE
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Основни
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
CCS642364
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Слободно време
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Моден Елемент:
Кристално
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Станот со
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Свеж

Избор на клиенти