.

.

New
Принцезата sleepwear памук сатен дневна кавга гроздобер долго дизајн млада девојка nightgown кралската правец на целосна фустан mopping на

Принцезата sleepwear памук сатен дневна кавга гроздобер долго дизајн млада девојка nightgown кралската правец на целосна

DEN 1638.00
DEN 1905.12

Стока
Достапно.


Големина информации :
S Големина Должина 124 CM, Рамо ширина 47 CM, Биста 96 CM, Ракав должина 56 CM;
М Големина Должина 126 CM, Рамо ширина 48 CM, Биста 100 CM, Ракав должина 58 CM;
L Големина Должина 128 CM, Рамо ширина 50 CM, Биста 104 CM, Ракав должина 60СМ; детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Број На Модел На:
003
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Возбудува
Бренд Име:
GOLESUN.FS
Сезоната:
Есен
Сезоната:
Есен
Ткаенини:
ткаени платно
компонента содржина:
над 95%
Свеж

Избор на клиенти