.

.

New
Жешка, Секси Жени Чипка долна Облека Babydoll Пред се Отвори Nighty долна облека Секс Перспектива Sleepwear со G-string Плус Големина долна Облека 6XL

Жешка, Секси Жени Чипка долна Облека Babydoll Пред се Отвори Nighty долна облека Секс Перспектива Sleepwear со G-string Плус

DEN 326.00
DEN 374.88

Стока
Достапно.


Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Боја : Црна,Бела,Црвена,Wine Red
Материјал : Чипка&Полиестер,Услужни И Се Протегала !
Количина : 1 Сет ( Облечи + Камшик )
Големина на : S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL Големина Биста Половината Колковите Првенство Големина Ознака САД, велика БРИТАНИЈА Евра Инчен инчен Инчен S 4-6 6-8 32-34 32-34 24-26 34-36 A M 6-8 8-10 34-36 34-36 26-28 36-38 A-B L 8-10 10-12 36-38 36-38 28-30 38-40 Б XL 10-12 12-14 38-40 38-40 30-32 40-42 B-C 2 L 12-14 14-16 40-42 40-42 32-34 42-44 C 3 L 14-16 16-18 42-44 42-44 34-36 44-46 C-D 4 XL 16-18 1820 44-46 44-46 36-38 46-48 D 5 XL 18-20 20-22 46-48 46-48 38-40 48-50 ДЕ 6 XL 20-22 22-24 48-50 48-50 40-42 50-52 E
Плочка мерење : можеби имаат 1-3cm отстапување

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Декорација:
Вез
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал Состав:
Полиестер, чипка
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Artact
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
XCE001
Боја Стил:
Црна/Црвена/Бела/Winered
Стил:
Секси
Пол:
Жените
Употреба:
Совршен подарок за дамите или вашите пријатели
фустан време:
Вечер Слатка Време
Декорација:
Лак
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL/4XL/5XL/6XL
Свеж

Избор на клиенти