.

.

New
LT-312RF;LED RF две канал dimmer;да прилагодувате led'scolor температурата и светлината;5A*2channel излез

LT-312RF;LED RF две канал dimmer;да прилагодувате led'scolor температурата и светлината;5A*2channel излез

DEN 1248.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Нежните
сертификација:
CE,RoHS
Материјал:
1
Гаранција:
2
Max. Оптоварување На Моќ:
1
Број На Модел На:
LT-312RF
Бренд Име:
LTECH
Свеж

Избор на клиенти