.

.

New
Bobon21 Слатка лолита кралската принцеза gentlewoman висок квалитет на кадифен зајакот крзно бисер лак сликар капа beret ac0737

Bobon21 Слатка лолита кралската принцеза gentlewoman висок квалитет на кадифен зајакот крзно бисер лак сликар капа beret ac0737

DEN 672.00
DEN 746.88

Стока
Достапно.


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.
Превозот
Кина Пост Воздух Пошта е евтино, но побавни.
Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка .html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме. Повратни информации е многу важна за нас. млеко чај 3 висок квалитет на зајакот крзно . Returnning цената е купувачот одговорност ако нема проблем околу објектот. Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Star дека ние ќе ви ги даде $1 исклучување следниот пат.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0. Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу.

Детали

Тип На Објект:
Newsboy Капи
Шаблон Тип:
Dot
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Бренд Име:
loliloli yoyo
Материјал:
Крзно
Шапка Големина:
една големина
обод шапка:
Никој
Текстура:
зајакот крзно
круна:
КУПОЛАТА
Свеж

Избор на клиенти