.

.

New
L3m 19sections 13 Риба влезот земјата кафез риболов нето кина hummer стапица рак стапица rede кафезот на риба мрежа риба стапица Crayfish

L3m 19sections 13 Риба влезот земјата кафез риболов нето кина hummer стапица рак стапица rede кафезот на риба мрежа риба стапица

DEN 1542.00
DEN 3024.00

Стока
Достапно.

pendant : железо
8.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Mesh големина : 7mm x 7mm
4. Ако сте задоволни со нашите производи,ве Молиме запомнете да ни даде пет-ѕвезда пофалба
.Фактурата вредност : Нормално, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се спаси царина,Pls забелешка вредноста да го исчистите вашиот ги локалните обичаи, кога местото на цел.Големина на :
*****Должина 3m x 19 делови x 13 дупки
*****рамка : Ширина x 26cm Heigth 20cm
3.Бесплатен превозот е од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Epacket/HK Пост Воздух Пошта,тоа ќе take1060days да пристигне во повеќето земји по брод надвор. Не јазли на двата краја.добредојдовте,на големо,ОЕМ и ODM !
1.Купувачите не треба да cencel цел или да бара враќање поради горенаведената причина.Пратката ќе биде направено во рамките на 3-7days по плаќање завршен.
земјата кафез,нето Риболов,ракчиња нето,ракчиња кафез,Инсталирајте стапица желка и рак кафез.
Над сите lenght 3m,wide26cm,hight20cm,19sections,11pcs дупки влезот.боја : зелена
6.Купувачите треба да се плати за царина и било увоз полнење.Поради односот помеѓу прикажување и снимање светлина, пакетот има мала боја разликата е нормално, не квалитет проблем, не влијае на убавината на кеса, и да се надеваме дека купувачите се разбере.Ние ќе брод на адресата која ја остави на Aliexpress сигурни дека вашата адреса и телефонски број е точно и може да бидат доставени до. Премногу далеку или товар скап земја треба да го додадете соодветниот товар, Ако сакате espress испорака,Pls сеќавам да се избере превозот пат кога biding.

Детали

боја:
Зелена
Тип На Производ:
Рибарски Мрежи
Mesh Големина:
Мала Мрежа
Positionable или Не:
Yes
Стил:
Multifilament
Должина:
3m
длабочина:
3m
Mesh Големина:
1cm*1cm или 1,3 cm*1.3 см
сертификација:
Yes
Со Glueing или Не:
No
Пластични Тип:
PE
Тип:
Диск-Во Нето
Дебелина:
0.20 MM
Стигнале или Не:
Yes
Број На Модел На:
YW-101
Бренд Име:
POUI ДОЈДЕ СОН
Тип На Јазол:
NO
Свеж

Избор на клиенти