.

.

New
Lawaia Рак Кафез Гума Летаат Риболов Нето Риболов Виткање Фрлија Нето Риболов Намамат Јагула Нето Рак Стапица Риболов Мрежа

Lawaia Рак Кафез Гума Летаат Риболов Нето Риболов Виткање Фрлија Нето Риболов Намамат Јагула Нето Рак Стапица Риболов Мрежа

DEN 1204.80

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Детали

Тип На Производ:
Рибарски Мрежи
Дебелина:
риболов мрежа
Тип:
Gillnet
Стил:
Monofilament
Со Glueing или Не:
Yes
Positionable или Не:
No
Mesh Големина:
Мала Мрежа
Пластични Тип:
PP
Стигнале или Не:
Yes
Должина:
20cm
Број На Модел На:
Ракчиња стапици
Тип На Јазол:
Еден
длабочина:
најлон нето риболов
Mesh Големина:
Мала Мрежа
Бренд Име:
Lawaia
сертификација:
декоративни нето риболов
Тип На Производ:
нето риболов
Име:
ракчиња аквариум
Друго име:
нето риболов
Дијаметар:
45см
подарок:
линија 20М
Свеж

Избор на клиенти