.

.

New
BlueSardine Виткање Риболов Нето Риба Нето Кафез Рак Стапица Фрлија Нето Риболов Справи

BlueSardine Виткање Риболов Нето Риба Нето Кафез Рак Стапица Фрлија Нето Риболов Справи

DEN 616.00
DEN 648.96

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Производ:
Рибарски Мрежи
Стил:
Monofilament
Positionable или Не:
No
Дебелина:
1
сертификација:
no
Пластични Тип:
PE
Со Glueing или Не:
No
длабочина:
z
Тип На Јазол:
Еден
Должина:
60CM
Стигнале или Не:
No
Mesh Големина:
Голем Мрежа
Бренд Име:
BlueSardine
Тип:
Диск-Во Нето
Свеж

Избор на клиенти