.

.

New
BlueSardine Мал Круг Риболов Нето Најлон Кафез Стапица Ракчиња Нето рачно изработени 5 дупки Риба Стапица 30cm * 30cm * 12cm

BlueSardine Мал Круг Риболов Нето Најлон Кафез Стапица Ракчиња Нето рачно изработени 5 дупки Риба Стапица 30cm * 30cm * 12cm

DEN 384.00
DEN 427.20

Стока
Достапно.


Опис Големина
Мали Димензии : Дијаметар од 30cm , Висина 12cm, Дупка 4cm
Боја : Бела
1 парчиња
Функција
Тоа е целосно рачно изработени со традиционална технологија. Дизајниран да го фати мали риби и ракчиња

Детали

Тип На Производ:
Рибарски Мрежи
Mesh Големина:
1cm
Стил:
Monofilament
Positionable или Не:
No
Број На Модел На:
785
Дебелина:
1
Пластични Тип:
PE
Должина:
30cm
Mesh Големина:
Мала Мрежа
Стигнале или Не:
Yes
Со Glueing или Не:
No
Тип На Јазол:
Еден
длабочина:
12CM
Бренд Име:
BlueSardine
Тип:
Диск-Во Нето
сертификација:
без
D:
30cm
H:
12CM
Свеж

Избор на клиенти