.

.

New
Автомобил стил нерѓосувачки челик DSG Спорт Гориво Кочница подложка за нозе на Возилото ВО случај За Ауди Q7 2009-2017,авто додатоци

Автомобил стил нерѓосувачки челик DSG Спорт Гориво Кочница подложка за нозе на Возилото ВО случај За Ауди Q7 2009-2017,авто додатоци

DEN 1059.00
DEN 1151.52

Стока
Достапно.

Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.
Fitment :
Компатибилност :
-ЗА АУДИ Q7 SQ7 2009-2017
(Се вклопи Левата Рака Диск модел само)
ве молиме потврдете го вашиот автомобил година пред да ја купите. Состојба : Brand New *Трето лице производ,не се оригинални! Боја : сребро+црна големина : види слика Материјал : не ' Рѓосувачки Челик +Skidproof rubbers Пакет вклучува : 2 парчиња Или 3pcs/set за избор 2.За Превозот : Ние сме доверлив и искрен.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок. 3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4)Ако не примате стока во 60 работни дена (Бразил 90 работни денови) ,ние ќе рефундирање на или препратете.Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред.Инсталација Настава : се отстрани од оригиналниот гумени капак на педали, производ Лесно Installtion, нема потреба од дупчење. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.Ние не може да гарантира пристигнување време.Внимание : 1)Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро.нема потреба на заварување.

Детали

Другиот Дел Број:
TR4WS
Објектот Висина:
1
Производителот Дел Број:
PED3S
Бренд Име:
EAZYZKING
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување на Возило:
P0
Објектот Ширина:
1
Специјални Функции:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Објектот Тежина:
0.5
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
CY7U
Објектот Должина:
1
Свеж

Избор на клиенти