.

.

New
1928 година Велика Британија Половина Круна 90% Сребро Копија монети/Висок Квалитет

1928 година Велика Британија Половина Круна 90% Сребро Копија монети/Висок Квалитет

DEN 2534.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.


Висок Квалитет
Работ:Redgeg
Дијаметар : ±39mm
Тежина : ±g ненамерно самоповредување, додека 28.2

Детали

боја:
Мулти-Обоени, Сребрена, Црна
Бренд Име:
HERUCHAO
Година:
1920-1939
Регионален Функција:
Европа
Стил:
Античкиот Имитација
Материјал:
Метал
Тема:
Луѓе
Техника:
Кастинг
Свеж

Избор на клиенти