.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на големо Реплика 1893 година coper производство сребро позлата

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на големо Реплика 1893 година coper производство сребро позлата

DEN 387.00
DEN 604.32

Стока
Достапно.

По добивањето МОНЕТИ МОНЕТИ, ако има било каква штета, и проблеми со квалитетот, ве молиме вратете МОНЕТИ, кога ќе се примени МОНЕТИ, јас ќе се ре-транспорт МОНЕТИ. Според монета тежина за да се утврди ЕМС транспортните трошоци. Реплики дека среброто Позлатен - 90%, купер. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Точната цена, да се направи Интернет, реплики на сајбер вреди толку ПАРИ. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. Ако ви треба ЕМС транспорт, ве молиме контактирајте ме! EMS за 10 дена да пристигнат.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Успешно купување мојот ПАРИЧКИ, да се примаат пари, јас ќе во три работни денови транспорт ПАРИЧКИ за да вашата адреса , треба 25-30 дена да се добие, ве молиме купувачите да се чека. Превозот :
1.Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "China post" "ЕМС" ,
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Детали

Техника:
Кастинг
Материјал:
Бакар
Година:
1880-1899
Бренд Име:
copycoins
Тема:
Луѓе
Стил:
Античкиот Имитација
Регионален Функција:
Кина
Сребрена бел метал:
бел метал
Свеж

Избор на клиенти