.

.

New
Кина 1921 Јуани Ши Каи Долар Десет 10 Години Еден Yi Јуани 90% Сребро Примерок На Монета

Кина 1921 Јуани Ши Каи Долар Десет 10 Години Еден Yi Јуани 90% Сребро Примерок На Монета

DEN 2477.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Мулти-Обоени, Црна
Бренд Име:
HERUCHAO
Година:
1920-1939
Регионален Функција:
Кина
Стил:
Античкиот Имитација
Материјал:
Метал
Тема:
Луѓе
Техника:
Кастинг
Свеж

Избор на клиенти