.

.

New
5 компјутери холивуд филмот Терминатор ресетирате иднина Шварценегер херој и робот злато позлатен сувенири монета

5 компјутери холивуд филмот Терминатор ресетирате иднина Шварценегер херој и робот злато позлатен сувенири монета

DEN 648.00

Стока
Достапно.


Терминатор Genisys Ресетирате иднина Шварценегер злато позлатен сувенири монета
Функција :
1.Сигурен квалитет и разгледување услуга. Во согласност wiht Евро-тест барање. Ние може да го реши секој спор заедно. и купувачот ќе биде resibonsible за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод befor цел, од Страна на Воздух Mail, нормално трае 7-30 дена за пристигнување,и 3 до 15 дена од Express .
Сакате да имате убаво купување искуство во нашата продавница. детективот производи мора да се врати whtin 35 дена од деновите кога си ставен на својата цел.
Превозот :
1.
Feed Врати
Ако не сте задоволни со нашата стока вашиот го нареди и нашите услуги, ве молиме оставете 5 ѕвезди и позитивни повратни информации, ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти nagative повратни информации.
Политика На Враќање
Само детектив производ ќе се нудат фондовите. е corrcet! ве молиме дозволете ми konw ако сакате да ја испорача стоката до други Додадете,
2. Предмети ќе бидат shiped тенка 3~15 работни дена по вашата исплата е потврдено од страна на Зачувам.Ние ќе брод вашата стока според адресата што означени во Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека ќе Aliexpress Додадете.прилагодено Лого. тоа може да биде се повеќе и подолго од страна на неконтролирано причини, како што се лоша прогноза, ве молиме почекајте трпеливо или контактирајте со нас за deatails.

Детали

Тема:
ТВ & Филм Карактер
Година:
2000-Тековно
Бренд Име:
SLMTTG
Материјал:
Метал
Техника:
обложено
Стил:
Американски Стил
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
златни монети позлатен
Стил:
Африка, Русија, САД. Европа, Азија, Newzealand
единица:
5 компјутери/set
Повод:
подарок за бизнис, како дом,партија, Божик,Нова година, на Вљубените,роденден
Пакет:
Секоја паричка преполна со пластични случај и opp вреќа индивидуални
Тема:
Холивуд филмот терминатор робот
монета:
метална паричка подарок
Употреба:
дома декорација, канцеларија уметност подарок бизнис подарок
Карактер:
Терминатор Робот Шварценегер
Големина:
околу 40 x 3 mm
Свеж

Избор на клиенти