.

.

New
Трговија на големо Моден дизајн најдобар подарок мода слика печатени златни монети метал занаети Среќна Нова Година, Божиќ за собирање монети

Трговија на големо Моден дизајн најдобар подарок мода слика печатени златни монети метал занаети Среќна Нова Година, Божиќ за

DEN 5991.00
DEN 7583.52

Стока
Достапно.


Детали

боја:
1lot 50pcs, 2lot 100pcs
Техника:
Кастинг
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Тема:
Луѓе
Стил:
Американски Стил
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
AtSKnSK
Техника:
обложено
Поврзани Теми:
Божиќ монети
Употреба:
сувенир уметност &колекционерски,бизнис подароци за празникот
Тип:
железо обложено со злато
Големина:
40mm*3mm
Пакување:
тешко пластични капсула & opp вреќа
сопствени монети:
добредојдовте сопствени монети истрага
бесплатни дизајн:
дизајн на вашите барања
превозот:
Бесплатен превозот
Трговија на големо купувачи:
pls контактирајте ме за најдобар најдобри попуст
Свеж

Избор на клиенти