.

.

New
5pcs/многу РЕТКИ СОВЕТСКИОТ РУСКАТА СССР CCCP ЗЛАТО СЛОЕВИТ INGOT ЗЛАТО БАР,Двојно Двоглав Орел и CCCP Бар, златни метални монети

5pcs/многу РЕТКИ СОВЕТСКИОТ РУСКАТА СССР CCCP ЗЛАТО СЛОЕВИТ INGOT ЗЛАТО БАР,Двојно Двоглав Орел и CCCP Бар, златни метални монети

DEN 568.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.


Можеби ќе ви се допадне
Информации За Производот
РЕТКИ СОВЕТСКИОТ РУСКАТА СССР CCCP ЗЛАТО СЛОЕВИТ INGOT ЗЛАТО БАР,5pcs/многу
Големина : 44*28*3мм Занает : Злато позлатен Пакување : opp вреќа+ тешко пластични капсула
Пакување
Превозот за Начин и време
*pls забелешки : Според Русија обичај политика,па така,оваа предмети ние ќе го избере EMS да Русија,не DHL/ФЕДЕКС итн.Ако сметаш дека превозот цена е малку скапо,ние би можеле да го испрати надвор од Кина Пост Воздух Пошта,ако сте
треба,pls,ме контактирате во секое време,ние сме многу среќни помош u среќен шопинг тука,ви благодариме! *
Плаќање
Совети

Детали

Тема:
Патриотизам
Материјал:
Метал
Стил:
Народната Уметност
Техника:
обложено
Регионален Функција:
Европа
Година:
1920-1939
Бренд Име:
AtSKnSK
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Античкиот Имитација
Техника:
Кастинг
Тип:
железо обложено со злато
Употреба:
Art & Колекционерски
Тема:
СОВЕТСКИОТ РУСКАТА СССР CCCP ЧИСТА .999 24K ЗЛАТО СЛОЕВИТ INGOT ЗЛАТО БАР
Тип На Производ:
монета
Регионален Функција:
Руската Федерација
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти