.

.

New
1920-Мејн Стогодишнина половина долар фабрика монети

1920-Мејн Стогодишнина половина долар фабрика монети

DEN 72.00
DEN 102.24

Стока
Достапно.


Ако навистина не сте задоволни со нашата предмети.
Ви посакувам среќен шопинг!. Ако сте задоволни со предмети, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
Времето за испорака е во согласност со реалните пристигнување време.
Материјал : месинг со позлатен сребрен
Тежина : ±12. Можете да прочитате на образец за режимот на транспорт на прв референца.
Превозот :
Ние ќе се направи испорака за вас во 10 дена или ealier откако ќе поставите цел. Ако количеството на вашата нарачка стигнат до одреден износ, може да ги испратите до вас со било бесплатен превозот, како што се ЕМС,DHL, или други превозот методи.5 грама
Edge : Reeded
Боја : стари(возраст)
Употреба : Уметност & Колекционерски
Стил : Антички Имитација
Техника : Печат
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам.
Со цел да се помине на сопствени непречено, декларираната вредност ќе биде пониска од реалната куповна цена на предмети.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Стандард на превозот стапка(види нашата веб -)
Вие имате право да изберете соодветен превозот начин, ние ќе ја испрати на предмети според вашиот избор. (ако предметите не пристигне во вашиот очекува време. За бесплатен превозот, ние обично поддршка на пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail и e Packet.
Ако имате некоја сугестија или барање за предметите, ве молиме да ги споделите со нас.

Детали

Материјал:
Бакар
Стил:
Античкиот Имитација
Техника:
Кастинг
Тема:
Патриотизам
Регионален Функција:
Европа
Година:
1880-1899
Бренд Име:
SexeMara
Свеж

Избор на клиенти