.

.

New
Прилагодливи Десно лево Еден Guard Рамо се Подготвуваат за Поддршка на Рака Подлога Салата Спортски Повреда, Артритис, Болка Завој Заврши Појас Бенд

Прилагодливи Десно лево Еден Guard Рамо се Подготвуваат за Поддршка на Рака Подлога Салата Спортски Повреда, Артритис, Болка

DEN 403.00
DEN 732.96

Стока
Достапно.

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.(Освен некои земји и APO / FPO) 2.
ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДИ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА : 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Во ВРСКА со ПОВРАТНИТЕ информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Материјал:
70% најлон 30% еластичен сунѓерот
Број На Модел На:
YD338
Бренд Име:
ZMHTDREAMHUNTER
Возраст:
Возрасни
боја:
црна назад поддршка
Големина:
десно и лево назад подготвуваат корекција на држење на телото
Свеж

Избор на клиенти