.

.

New
25m Градина DIY Автоматско Полевање Микро Наводнување капка по капка Систем Градина Само за Наводнување Колекции со Прилагодливи Dripper Спреј за Ладење

25m Градина DIY Автоматско Полевање Микро Наводнување капка по капка Систем Градина Само за Наводнување Колекции со Прилагодливи

DEN 512.00
DEN 648.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ја испрати на предмети wihtin 2 дена откако вашата уплата е завршен. 2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка. Ние им служи на глобалните производители, увозници, трговски друштва и трговци на големо од над 120 земји, и ние сме се уште расте.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена. ние постојано ќе се збогати нашиот предмети и се обидуваат да се направи најдобро за клиенти
. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Таа работи со примена на водата полека, директно во почвата и растенијата.ние сме подготвени да ви даде подарок или некои попуст. Нашата цел е задоволството на клиентите! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние не гарантира испорака време на ail intemational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Во иднина.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети! Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Тип:
Наводнување Колекции
Број На Модел На:
ЛЛ-37
Бренд Име:
AHUYML
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти