.

.

New
10pcs sprayer систем за наводнување. Растенијата наводнување систем.Микро наводнување на градинарски

10pcs sprayer систем за наводнување. Растенијата наводнување систем.Микро наводнување на градинарски

DEN 864.00

Стока
Достапно.


10pcs sprayer misting систем
>Прилагодлив магла sprayer овозможи опција за менување на проток на вода за секој поединечен растенијата. идеална кога ќе треба да се контрола на вода за производство на индивидуални sprayer
>Еден сет вклучува,
* Тапа адаптер -1pc
*Бодликава Tee конектор - 10pcs
*Прилагодлива господин-1 0pcs
*1/4" микро цевки-1 0meter

Детали

Тип:
Наводнување Колекции
Број На Модел На:
EW104B
Бренд Име:
Easirco
Материјал:
Пластични
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Опис:
10pcs млазници irrigatioon систем
Функција:
НАПОЈУВАЊЕ
млазници количина:
10pcs
боја:
како Слика
MOQ:
1
цена:
фабрика директни
Свеж

Избор на клиенти