.

.

New
Наводнување контролер 3Bsp 24v DC Електромагнетниот вентил

Наводнување контролер 3Bsp 24v DC Електромагнетниот вентил

DEN 5760.00

Стока
Достапно.

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално 3-10 работни дена. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да обезбеди
. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Тип:
Наводнување Колекции
Број На Модел На:
300-PH
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти