.

.

New
Електромагнетниот Поправка Комплет за Z&W/ Дожд Птица DAS, DV & JTV Вентили

Електромагнетниот Поправка Комплет за Z&W/ Дожд Птица DAS, DV & JTV Вентили

DEN 960.00

Стока
Достапно.


Z&W(zanchen) Ние се специјализираат во производство на наводнување електромагнетниот вентил
Електромагнетниот комплет за поправка ,D. P &PH вентили
Собранието вклучува електромагнетниот рачка, адаптер за монтажа

Одговара на сите Z&W, D,П и PH Серија Вентили

Детали

Тип:
Наводнување Колекции
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
AC24V
Свеж

Избор на клиенти