.

.

New
100pcs/многу висок квалитет фабрика директни челик со цинк позлатен дупчиња само допирање на иконата вметни m3*0.5*6

100pcs/многу висок квалитет фабрика директни челик со цинк позлатен дупчиња само допирање на иконата вметни m3*0.5*6

DEN 1386.24

Стока
Достапно.

само допирање на иконата вметни M3*0.5*6

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
м3*0.5*6
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Навој Insert
Тип На Објект:
Навој Insert
Материјал:
Челик со цинк
MOQ:
100pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти