.

.

New
AVC DBTA1225B8S P006 120mm 12cm 48V DC 0.5 НА Вентилаторот за Ладење на Серверот Плоштадот Фан 120x120x25mm switch фан 4-жица

AVC DBTA1225B8S P006 120mm 12cm 48V DC 0.5 НА Вентилаторот за Ладење на Серверот Плоштадот Фан 120x120x25mm switch фан 4-жица

DEN 565.00
DEN 743.52

Стока
Достапно.


Бренд : AVC
Модел : DBTA1225 B8 S
Volotage : 48 V
Актуелни : 0.5 A
Големина на : 120*120*25 мм

Детали

Бренд Име:
AVC
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
DBTA1225B8S
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Пакет:
Yes
Свеж

Избор на клиенти