.

.

New
НОВИ Оригинални ПРОЦЕСОРОТ ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ASUS N551V N551VW ПРОЦЕСОРОТ ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ XIDI MF75090V1-C332-S9A

НОВИ Оригинални ПРОЦЕСОРОТ ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ASUS N551V N551VW ПРОЦЕСОРОТ ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ XIDI MF75090V1-C332-S9A

DEN 672.00

Стока
Достапно.


Детали

Фан Големина:
70x70x15mm
Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
4PIN
Heatsink Материјал:
Пластични
Имајќи:
Течност Имајќи
моќност:
2.5 W
Тип:
Фан
Бренд Име:
XIDI
Примена:
Процесор
Број На Модел На:
N551V
Свеж

Избор на клиенти