.

.

New
7010HH12C ND2 65mm 40*40*40mm 12V 0.39 За DATALAND Графичка Картичка VGA Кулер за Ладење Вентилатор 2Wire 2Pin

7010HH12C ND2 65mm 40*40*40mm 12V 0.39 За DATALAND Графичка Картичка VGA Кулер за Ладење Вентилатор 2Wire 2Pin

DEN 228.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.39 На Апликации :
За DATALAND HD3870 HD3850 HD4830 HD4850 Графичка Картичка
Пакет Се Вклучени :
1 x 7010 HH12 C ND2 65mm 40*40*40mm 12 V 0. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни.Ве молиме repack објектот внимателно.

Детали

Имајќи:
Топката имајќи
моќност:
3W
Бучава:
25dBA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
HD3870 HD3850 HD4830 HD4850
Примена:
На Графички Картички
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
7010HH12C ND2
Бренд Име:
Ориентален Матрица
Heatsink Материјал:
Бакар
Фан Живот:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фан
Моќ Интерфејс:
2Pin
Фан Големина:
65mm
Свеж

Избор на клиенти