.

.

New
ebmpapst 8314 HLR 8314HLR 24V DC 3.5 W конектор 80x80x32mm Серверот Плоштадот Фан

ebmpapst 8314 HLR 8314HLR 24V DC 3.5 W конектор 80x80x32mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 2923.00
DEN 3177.60

Стока
Достапно.

Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.5 W 2-жица 2-пински конектор 80x80x32mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading).Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Ве молиме, напишете EORI број. Европските земји го користат DHL express. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Иако тоа се користи. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2.

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
8314 HLR 8314HLR
Бренд Име:
papst
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Тип:
Фан
Свеж

Избор на клиенти