.

.

New
100pcs Нови 15*15*0.1 мм Заоблени Лаптоп Графика Бакар ПРОЦЕСОРОТ Термички Подлога за Ладење Црвено Бакар

100pcs Нови 15*15*0.1 мм Заоблени Лаптоп Графика Бакар ПРОЦЕСОРОТ Термички Подлога за Ладење Црвено Бакар

DEN 889.00
DEN 935.52

Стока
Достапно.

Нови 15*15*0.1 мм Заоблени Лаптоп Графика Бакар ПРОЦЕСОРОТ Термички Подлога за Ладење Црвено Бакар
Големина на : 15*15*0.1 мм Тежина : Околу 0.2 g/компјутери не може да се користи сам,употребата на бакар топлина треба да соработуваат со високи перформанси термички маснотии или трансформација Треба да знаеме точно големината на празнината
За да се подобри коефициент на топлинска спроводливост на филер
Пополни јазот помеѓу Графичка картичка и топлина мијалник модул
намалување на поправка го оценувате Пакет : 100 Pcs Бакар
Слични Производи : ја Посетите мојата продавница : Превозот : 3.Колку долго може да се добие мојата цел? Приближното време на испорака откако ќе го испрати надвор.(За референца само) Забелешка : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта обично трае 11-30 дена.И тоа трае и подолго.Ве молиме да бидете трпеливи, ако не го добие стоки брзо по породувањето.Или можете да изберете EMS,DHL,UPS-от или други изразат услуги,но ве молиме контактирајте со нас за да додадете дополнителни превозот цена за брза испорака. Сад , Русија , Украина ,ние изберете e Packet кој е побрз и stabable.Ако доаѓаат од Канада,Франција,Израел или Велика Британија,Австралија,Саудиска Арабија,можете да платите Дополнителни $2.5 или $3 на Вашата Нарачка преку e Packet превозот.
Враќање Plicy : Плаќање : Повратна Информација :

Детали

Фан Големина:
90x90x25mm
Волумен На Воздух:
30CFM
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Y
Бучава:
25dBA
моќност:
2.5 W
Бренд Име:
WFXSTD
Број На Модел На:
Бакар
Тип:
Фан
Пакет:
No
Примена:
Процесор
Линии:
4 Линии
Моќ Интерфејс:
4PIN
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Имајќи:
Течност Имајќи
Heatsink Материјал:
Бакар
Фан Живот:
30000 часа
Свеж

Избор на клиенти