.

.

New
Бесплатен Превозот A9225L12S 94mm 9025 PWM ПРОЦЕСОРОТ Круг Фан 12V 0.20 НА 4Pin Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Ладење Ладење Вентилатор

Бесплатен Превозот A9225L12S 94mm 9025 PWM ПРОЦЕСОРОТ Круг Фан 12V 0.20 НА 4Pin Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Ладење Ладење Вентилатор

DEN 501.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

20 НА 4 Pin Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Ладење Ладење Вентилатор Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.

Детали

Бучава:
25dBA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
PWM ПРОЦЕСОРОТ Круг Фан
Тип:
Фан
Пакет:
No
Примена:
Процесор
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2200RPM
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
A9225L12S
Моќ Интерфејс:
4PIN
Имајќи:
Течност Имајќи
Бренд Име:
Ориентален Матрица
Heatsink Материјал:
Бакар
Фан Живот:
30000 часа
Фан Големина:
94mm
Свеж

Избор на клиенти