.

.

New
20Pcs многу Gdstime DC 5V 2pin 25мм 25x25x10mm Моторни Мини Ладење Топката Фан 14000rpm

20Pcs многу Gdstime DC 5V 2pin 25мм 25x25x10mm Моторни Мини Ладење Топката Фан 14000rpm

DEN 2855.52

Стока
Достапно.

, ве молиме контактирајте ме за да добиете повеќе детали Секој Производ ќе бидат тестирани внимателно пред да пакувам
Објектот Спецификите Е СЛЕДНОВО :
DC 5 V 2 P Brushless Вентилаторот за Ладење 25mm 25x25x10mm 2510 B Кулер Радијатор
Параметри :
Димензии : 25x25x10mm
Конектор : XH2. Доколку имате посебни барања за конектор, жица должина, RPM, итн.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа.
Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн.Ви благодариме!
Ние им овозможи размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена .Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.
Сите производи ќе се провери пред превозот.Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок.
PC компјутер heatsink cpu ладилник радијатор фан процесори моторни фан на Издувните гасови вентилатор, Вентилатор
МОЈОТ Драг пријател : ако сакате да го нарачате голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиете попуст, ќе се обиде да ги задоволи вашата целна цена. Но, понекогаш во некои земји, на царинската испостава може да биде стриктна.
Морате да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.

Детали

Тип:
Фан
Бренд Име:
gdstime
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
GDT2510B
is_customized:
Yes
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Точка име :
5v 25мм фан
имајќи тип:
Топката имајќи
Напон:
DC 5V
конектор:
2Pin
Материјал:
Пластични
Фан Големина:
2cm
Свеж

Избор на клиенти