.

.

New
Бесплатен Превозот ADDA 4020 12V 0.11 НА AD0412LB-C52 cpu ладилник heatsink axial Вентилаторот за Ладење

Бесплатен Превозот ADDA 4020 12V 0.11 НА AD0412LB-C52 cpu ладилник heatsink axial Вентилаторот за Ладење

DEN 2784.00

Стока
Достапно.


AD0412 LB-C52

Детали

Бренд Име:
ADDA
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
AD0412LB-C52
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
30dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
30000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
3500RPM
Фан Големина:
4020
Објектот:
AD0412LB-C52
Големина:
40*40*20mm
Напон:
12v
тековната:
0.11 На
Свеж

Избор на клиенти