.

.

New
Emacro CNDF TA12038HBL-2 AC напон 220V 0.14 НА 120x120x38mm Серверот Плоштадот Фан

Emacro CNDF TA12038HBL-2 AC напон 220V 0.14 НА 120x120x38mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 1358.40

Стока
Достапно.

Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Ве молиме, напишете EORI број. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Европските земји го користат DHL express. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе.Сите производи гаранција 2 месеци.14 2-жица 120x120x38mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading).

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
TA12038HBL-2
Бренд Име:
Emacro
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Тип:
Фан
Свеж

Избор на клиенти