.

.

New
NMB 6015 12V 0.29 НА BM6015-04W-B59 компресор Вентилаторот за Ладење

NMB 6015 12V 0.29 НА BM6015-04W-B59 компресор Вентилаторот за Ладење

DEN 408.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.


Големина : 60*60*15mm
Напон : 12 V
Актуелни : 0.29 На
Предмет : BM6015-04 W-B59 вентилаторот за ладење
Дел Спецификации Тип на Производ Компресори Оценет Напон 12 (V) Тековна 0.220 (Една) Маса 30 (g) влезна Моќност 2.64 (w) Големина [S] 60.0 (mm) Дебелина [L] 15.0 (mm) PDF blowerfans/bm6015.pdf

Детали

Бучава:
25
Тип:
Фан
Фан Големина:
6cm
Пакет:
No
Линии:
3 Линии
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Heatsink Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
BM6015-04W-B59
Бренд Име:
NMB
Напон:
12v
тековната:
0.29 на
Големина:
60*60*15mm
Модел:
BM6015-04W-B59
Heatsink Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти