.

.

New
NMB 9733 12V 2.1 НА BG0903-B047-VTS Компресор фан

NMB 9733 12V 2.1 НА BG0903-B047-VTS Компресор фан

DEN 816.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.


Големина : 97*94*33mm
Напон : 12 V
Актуелни : 2.1 a
Предмет : BG0903-B047-VTS вентилаторот за ладење Дел Спецификации Тип на Производ Компресори Оценет Напон 12 (V) Тековна 1.600 (А) Протокот на Воздух 1.080 (м?3;/мин) Протокот на Воздух 38.10 (CFM) Маса 210 (g) влезна Моќност 19.20 (w) Статичен Притисок 482.0 (Ап) Статичен Притисок 1.900 (H20) Големина [S] 95.0 (mm) Брзина 5200 (мин?1;) Дебелина [L] 33.0 (mm)

Детали

Бучава:
25
Тип:
Фан
Фан Големина:
9CM
Пакет:
No
Линии:
3 Линии
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
BG0903-B047-VTS
Бренд Име:
NMB
Напон:
12v
тековната:
2.1 A
Големина:
97*94*33mm
Модел:
BG0903-B047-VTS
1611KL-04W-B29:
12V DC КОМПРЕСОР
Свеж

Избор на клиенти