.

.

New
SUNON 8cm 8025 24v 3.4 W KD2408PTS1-6A 3wire Вентилаторот за Ладење

SUNON 8cm 8025 24v 3.4 W KD2408PTS1-6A 3wire Вентилаторот за Ладење

DEN 612.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


ГОЛЕМИНА : 80*80*25 MM
24v 3.4 w
ПРЕДМЕТ : KDE2408 PTS1-6 Вентилаторот за Ладење

Детали

Бренд Име:
SUNON
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
KDE2408PTS1-6
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
25dBA
Фан Големина:
80x80x25mm
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
2.4 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
3000RPM
Објектот:
KDE2408PTS1-6
Големина:
80*80*25mm
Напон:
24v
моќност:
3.4 W
Свеж

Избор на клиенти