.

.

New
НОВ ЛАПТОП, CPU ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛЕНОВО S12 ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ FORCECON DFS320805M10T F82X

НОВ ЛАПТОП, CPU ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛЕНОВО S12 ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ FORCECON DFS320805M10T F82X

DEN 312.00

Стока
Достапно.

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / DHL e-commerce / Ali Express Стандард Превозот Следење - 17track.net/en/ Ali Express Стандард Превозот Следење - global.cainiao.com стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки. Превозот време : понеделник, среда, петок, пратката пакет
12740934584362029 Термички Подлога US $ 8.00 /парче US $ 7.00 /парче US $ 8.00 /парче

Детали

Сечилото Боја:
Делта Фан, Forcecon Фан
Примена:
Процесор
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
DFS320805M10T F82X
Тип:
Фан
Фан Големина:
70x70x15mm
Пакет:
Yes
моќност:
2.5 W
Имајќи:
Течност Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
30000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
3000RPM
Свеж

Избор на клиенти