.

.

New
Бесплатен Превозот За EVERCOOL EC4010H12BA DC 12V 0.08 3-жица 3-пински конектор 60mm 40X40X10mm Серверот Плоштадот Вентилаторот за Ладење

Бесплатен Превозот За EVERCOOL EC4010H12BA DC 12V 0.08 3-жица 3-пински конектор 60mm 40X40X10mm Серверот Плоштадот Вентилаторот

DEN 374.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
EC4010H12BA
Линии:
3 Линии
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Бренд Име:
nidec
Свеж

Избор на клиенти