.

.

New
Barrow Т Вирус Транспарентен Резервоар Резервоарот TLYK255 255mm Multicolor

Barrow Т Вирус Транспарентен Резервоар Резервоарот TLYK255 255mm Multicolor

DEN 1293.60

Стока
Достапно.

Се проценува дека за време на транспортот шоу на aliexpress за повикување само, никој не може да гарантира дека пакетот ќе пристигне во вашиот очекува време, ниту ние, ниту Aliexpress можат да го контролираат транспорт времето цена, па ние не нудиме за време На Испорака гаранции, но ние може да гарантира дека купувачот ќе биде во можност да се добие стоката или добие целосна наплата по транспорт проблем. Исклучителна технологија на производство + целата произведуваат синџир контрола.Ако е можно, ве молиме секогаш да се провери од страна на следење на број на парцели да се осигура дека пакети нема да се врати ако испораката неуспех. Превозот на јужна америка преку експрес, како што се бразил/чиле, ве молиме понуда даночен број/Телефонскиот број/e-mail или превозот можеби се одложи или да ја паузирате.Некои земји или региони не се во рамките на опсегот на нашите превоз за тргување безбедносни причини.За Barrow
BARROW бренд е посветена на создавање на најсоодветен за вашите производи. Дополнителни совети 1. Висока вредност производи + разумна цена на производот.
2, Спирала цевка суспензија дизајн, карактеристичен и генијален. Бидејќи фокусот, па професионалец.
TLYK серија резервоар има следните карактеристики :
1, Кул УВ ефект, единствен процес на производство и материјал се обезбеди брилијантен УВ ефект, без УВ течност треба. Високо квалитетни суровини + professional животната средина слој. Врз основа на дизајн, играчот може да се добие подобро искуство
7, Транспарентни тип посебни заграда, Преку колокација транспарентен монтажа заграда, подобар изглед на целокупната визуелна убавина на спирала резервоарот за вода, не се должи на севкупниот ефект на црна заградата и цевка тело.

Детали

Сечилото Боја:
Црна Капа, Бела Капа
Сечилото Количина:
Црвена, Портокалова, Сина, Зелена, Бела, Виолетова
Број На Модел На:
TLYK TLYK155
Бренд Име:
BARROW
Линии:
Никој
Тип:
вода за ладење
Свеж

Избор на клиенти