.

.

New
Gdstime 2 Парчиња 24V DC 40mm 3D Печатач Фан 40x40x10mm Топката Имајќи 100cm Кабел Кулер за Ладење Вентилатор

Gdstime 2 Парчиња 24V DC 40mm 3D Печатач Фан 40x40x10mm Топката Имајќи 100cm Кабел Кулер за Ладење Вентилатор

DEN 546.72

Стока
Достапно.


Gdstime 24 V DC 40x40x10mm Топката Имајќи Вентилаторот за Ладење
Параметри :
Dimesions : 40mm x 40mm x 10мм
Конектор : 2p(XH2.54)
Номинална Volt : 24 V DC
Номинална Струја : 0.04 Amp ±10%
Номинална Брзина : 7500 RPM±10%
Имајќи Тип : Топката имајќи
Живот : 50000 Часа
Кабел Lenght : 1 M
Пакување Се Вклучени : 2 Парчиња
3d печатач фан 40mm x 10мм

Детали

Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Пакет:
No
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
моќност:
0.9 W
Број На Модел На:
EW4010B24V2P2.5-7F1M-2E
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Тип:
Фан
Фан Живот:
50000 часа
Бренд Име:
gdstime
Бучава:
28dBA
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Моќ Интерфејс:
2Pin
Линии:
2 линии
Фан Големина:
40x40x10mm
is_Customized:
Yes
сертификација:
CE/ROHS
Номинална Напон:
24v
Номинална Струја:
0.04 Amp
номинална брзина:
7500rpm
Проток на воздух:
8.29 CFM
конектор:
XH2.54-2P
сечилото:
7
Должина на кабел:
1M
корисникот:
3d печатач
Свеж

Избор на клиенти