.

.

New
Оригиналниот NIDEC 4020 12v 0.12 на U40G12BS4AB5-57 40 * 40 * 20MM 4cm 4-pin PWM контрола на температурата фан

Оригиналниот NIDEC 4020 12v 0.12 на U40G12BS4AB5-57 40 * 40 * 20MM 4cm 4-pin PWM контрола на температурата фан

DEN 906.24

Стока
Достапно.


Детали

Линии:
2 линии
Бренд Име:
NMB
Број На Модел На:
5010H12C
Свеж

Избор на клиенти