.

.

New
90%НОВИ ЗА Sony VaioCG-NV170 UDQFNMH29-S0 UDQFNLH06 UDQFNKH01 3507 компресор 3CM мини лаптоп вентилаторот за ладење

90%НОВИ ЗА Sony VaioCG-NV170 UDQFNMH29-S0 UDQFNLH06 UDQFNKH01 3507 компресор 3CM мини лаптоп вентилаторот за ладење

DEN 296.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.

Ви благодариме !!! Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти. (3) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период за абнормални употреба, ние не ќе размена на нови една за вас. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Гаранцијата (1) гаранцијата период е 90 дена и тоа мора да биде под нормална. Повратна информација (1) Ние го цениме ќе го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации за нас по приемот на вашиот објект. (3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. (2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Други Потсетници, ве Молиме да се свесни дека многу објекти имаат истиот дел број и тие може да имаат Различен Изглед, Завртка Алинеи & Pin Конектори. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. Се надеваме дека ќе може да се разбере нас . И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. (2) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период под нормална ние може да разменуваат нова, но купувачот треба да се плати за товарни на втората време на испорака.

Детали

Сечилото Боја:
Црна
Сечилото Количина:
UDQFNMH29S0, UDQFNLH06, UDQFNKH01
Волумен На Воздух:
30CFM
Бренд Име:
YINWEITAI
Бучава:
25dBA
Број На Модел На:
AFB
Линии:
2 линии
моќност:
1.56 W
Тип:
Фан
Пакет:
No
Примена:
Процесор
Моќ Интерфејс:
4PIN
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Фан Големина:
6cm
Heatsink Материјал:
SU
is_customized:
Yes
Бучава:
NO
Фан Големина:
6 cm
Свеж

Избор на клиенти