.

.

New
ebmpapst 3314HR 24V DC 5.3 W 90x90x32mm Серверот Плоштадот Фан

ebmpapst 3314HR 24V DC 5.3 W 90x90x32mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 1551.36

Стока
Достапно.

Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек. Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Ве молиме, напишете EORI број. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен.

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
papst
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
3314HR
Тип:
Фан
Свеж

Избор на клиенти