.

.

New
Sanyo 9SG1212P1G06 9SG1212P1G03 12cm висока температура брзината на вентилаторот фан насилство 12038 12V 4А-моќен 120*120*38mm

Sanyo 9SG1212P1G06 9SG1212P1G03 12cm висока температура брзината на вентилаторот фан насилство 12038 12V 4А-моќен 120*120*38mm

DEN 784.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


[ [модел] : 9 SG1212 P1 G06
[фан големина] : 120 x 120 * 38mm
[оценет напон] : DC 12 V
[input power] : 4А -
[имајќи тип] : двоен топката лежишта
[ Брзината на вентилаторот ] : 14000 RPM (службено)
[лист број] : 9 остава

Детали

Пакет:
Yes
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Број На Модел На:
9SG1212P1G06
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
SANYO
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Фан Живот:
50000 часа
Фан Големина:
120X120X38mm
Свеж

Избор на клиенти