.

.

New
20Pieces многу Gdstime 30мм x 30мм x 10мм 3010S 5V 2Pin Топката Brushless DC Вентилаторот за Ладење голема брзина

20Pieces многу Gdstime 30мм x 30мм x 10мм 3010S 5V 2Pin Топката Brushless DC Вентилаторот за Ладење голема брзина

DEN 2855.52

Стока
Достапно.

Купувачите мора да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
ПОВРАТНИ информации
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да заработите вашиот Positive Feedback.

Детали

Бучава:
28dBA
Бренд Име:
gdstime
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
GDT3010S
Пакет:
No
Имајќи:
Една Топка, Имајќи
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Фан Живот:
50000 часа
Примена:
Процесор
Фан Големина:
30x30x10mm
is_customized:
Yes
Фан Големина:
3 см
Свеж

Избор на клиенти