.

.

New
ADDA AD0412HB-C50 двојна топката имајќи 12V 0.11 НА 4CM 4020 напојување heatsink молчи вентилаторот за ладење

ADDA AD0412HB-C50 двојна топката имајќи 12V 0.11 НА 4CM 4020 напојување heatsink молчи вентилаторот за ладење

DEN 330.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


ADDA AD0412 HB-C50 двојна топката 4 CM фан 4020 моќ фан

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
ADDA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AD0412HB-C50
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Фан Живот:
50000 часа
Свеж

Избор на клиенти