.

.

New
Emacro CNDF TA15052HBL-2 AC напон 220V 0.18 НА 172x172x52mm Серверот Круг фан

Emacro CNDF TA15052HBL-2 AC напон 220V 0.18 НА 172x172x52mm Серверот Круг фан

DEN 3327.00
DEN 3616.80

Стока
Достапно.

И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса.18 2-жица 172x172x52mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading). Иако тоа се користи. Европските земји го користат DHL express. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2.

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
TA15052HBL-2
Бренд Име:
Emacro
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Тип:
Фан
Свеж

Избор на клиенти