.

.

New
NMB-МАТ 3110NL-05W-B59, M11 24V DC 0.17 НА 80x80x25mm Серверот Плоштадот фан

NMB-МАТ 3110NL-05W-B59, M11 24V DC 0.17 НА 80x80x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 881.28

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Европските земји го користат DHL express. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Сите производи гаранција 2 месеци. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса.17 3-жица 3-pin 80x80x25mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) . Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Ви благодариме. Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе.

Детали

Бренд Име:
NMB
Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Имајќи:
Масло Имајќи
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
3110NL-05W-B59, M11
Тип:
Фан
Фан Големина:
80x80x25mm
Свеж

Избор на клиенти